Poslanie

My, vo Familia Organica, veríme v lokálne a prírodné produkty najlepšej kvality z celej Európy a chceme vám ich sprostredkovať, aby ste k nim boli bližšie.

Prostredníctvom kvalitných produktov máme silu meniť životy a obraz celej planéty.

Vy sa neuspokojíte s priemerom. Ani my a naši výrobcovia.


Máme jasné poslanie: Byť vaším významným spojencom na poli lokálnych a prírodných produktov najlepšej kvality z celej Európy.
Každý deň je naším cieľom hľadať a ponúkať vám najlepšie ekologické, bio a zero-waste výrobky v Európe a ponúkať tie najlepšie služby a zážitkový maloobchod – a to všetko udržateľným spôsobom. Aby sme to úspešne dosiahli, zameriavame sa výlučne na našich výrobcov, retailerov, firmy, ktorým dôverujeme. Jedine spájaním a interakciou všetkých článkov reťaze môžme zabezpečiť, aby sa mal každý lepšie.

My, vo Familia Organica, podporujeme:

♥Výrobcov
Malých, lokálnych výrobcov, ktorí majú kvalitné produkty nadnárodnej kvality, ale zatiaľ ich predávajú len vo svojom okolí. Našim cieľom je, aby sa títo výrobcovia mali lepšie, rozvíjali a zlepšovali svoje produkty a výrobu a predaj nechali na nás, vo Familia Organica.

♥Retailerov
Najlepšie poznajú svoj trh a svojich klientov. Chceme vám umožniť, aby ste mohli poskytovať kvalitu, výhody tých najlepších B2B služieb a zároveň rozvíjali svoj biznis. Pomôžeme vám rozšíriť sortiment, uľahčiť rozhodovanie, ponúkame kvalitný servis.

♥Spotrebiteľov/Jednotlivcov
Aby spotrebitelia dostali len tie najkvalitnejšie produkty od tých najlepších lokálnych výrobcov vrámci Európy. Aby si každý v EÚ mohol kúpiť kvalitu, ktorá pochádza z lokálnych kútov EÚ. Kupujúci má pocit, že je hýčkaný a dostáva to najlepšie z danej oblasti.

♥Firmy
Aby firmy hýčkali svojich zamestnancov a obchodných partnerov bez ohľadu na to, pre akú príležitosť potrebujú darčekové balíčky.

♥Organizácie alebo jednotlivci s vyšším cieľom
Produkty alebo projekty s dôrazom na ochranu prírody, zdravie, dlhovekosť a udržateľný spôsob života.
Hľadáme členov tímu, ktorí nám pomôžu naplniť našu víziu. Ak vidíte, že ste v niečom lepší ako my, radi vás vypočujeme:)