Keď sme my doma prvýkrát vyskúšali zubné pasty značky BEN & ANNA, nebolo už cesty späť... ?
~
Za mňa jednoznačne to naj z prírodných alternatív ? na zúbky, čo som za poslednú dobu vyskúšala.
~
Doma sme síce boli dlhoročnými spokojnými používateľmi zubných práškov, no akosi sa mi zažiadala zmena. A tak som sa rozhodla otestovať tieto zubné pasty balené v skle s kovovým viečkom a milou bambusovou špachtličkou na naberanie.
~
Za mňa naozaj veľká spokojnosť, zúbky mám dokonale čisté, dych svieži a v srdiečku dobrý pocit z netvorenia ďalšieho odpadu. A nádobky sa dajú potom na čokoľvek znovu použiť. ♻️

Zuzana Konečná / www.zivotbezodpadu.sk
Pohrávala som sa s myšlienkou vyskúšať tieto rúže no netušila som do čoho idem ?‍♀️.....vyskúšala som rúže LE PAPIER v 2 farbách a objednala som si tretiu..moju obľúuuuubenú červenú ....sú božskeeeé...a hlavne jemné čo je pre mňa vyhovujúce a vydržali mi na perách dlho ???...spokojnosť nadovšetko❤️?ďakujem moooc FAMILIA ORGANICA za úžasne krásne pery ?????
...neviem sa dočkať keď príde čas a celé toto smutné obdobie skončí a začneme opäť žiť normálny život aj s našimi rúžmi a “červenými perami” ??
Ps: keďže pod rúškami nie sú vidieť....preto som si ich musela namaľovať na rúšku????
...v ďalšej fáze sa chystám vyskúšať aj ďalšie produkty????zero waste?
ĎAKUJEM❤️
Andrea Loula

Rúž a balzam na pery v 1 od Le Papier je pre mňa ? A nielen preto, že nápad recyklovateľného obalu naozaj oceňujem ♻️??

Vačšinou mám suchšie ? a jeho konzistencia a pigment mi zaručujú ?% komfort. Nemám rada výrazne farby ?, používam odtieň Blossom, ktorý vyzerá prirodzene, farba na perách dlho vydrží a dlho ich hydratuje. Veľká vďaka že na trh prinášate takéto výrobky ????

Pre mňa je to investícia aj do môjho zdravia, keďže zložky sú prírodné a moje telo neabsorbuje škodlivé látky z kozmetických výrobkov, ako je to pri bežných rúžoch na pery!

Mirka Bubláková / www.flapjack.sk

BEN & ANNA antiperspiranty najprv začala používať celá moja rodina s dcérami na čele. V škole to rozniesla medzi spolužiačkami, že už môže mať aj iné ako kryštál lebo je to zero waste a odvtedy sa nám predávajú že veľmi pekne. Výborný produkt. Top!

Ivana Dingová / zdravá výživa Dobrodejka

Ak sa chcete aj vy "necítiť" a bez obáv celý deň fungovať, určite vám odporúčam deodorant Ben & Anna vyskúšať. Okrem toho, že je šetrný k nášmu zdraviu, je šetrný aj k našej prírode! 

Miroslava Kucejová / @mymkech

Ďakujeme? (inak značku Hevea pre detičky nám jednoznačne odporučila pôrodná asistentka na predpôrodnom kurze?) a neľutujeme!

mamička Janka

Ten dezodorant je mimoriadne účinný, normálne nechápem, nečakala som veru, že bude až taký účinný, lepší, než ktorýkoľvek antiperspirant, čo som doposiaľ používala.

Zuzana Fitzpatrick / materská dovolenka
Ben & Anna dezodoranty sú naozaj výborne? jediné čo mi vadí je že sa drolí pri aplikácii. Ale stačí mi ho dať si ráno a viac nie?chráni celý deň? čo veľmi obdivujem.... Fakt pre mňa TOP deo ❤️
Veronika Nika
Deodorant Ben & Anna je na kůži velmi příjemný, nemastný, nedráždivý a neuvěřitelně trvanlivý! Jeho výdrž bych srovnala s tím nejlepším, co mi zatím rukama (resp. podpažím) prošlo.
Bebe / blog Růžový chroust

Za mě luxusni! Mám přírodní odstín Le Papier rtěnky a balzam a oboje úžasný okamzite oživení rtu není potreba žádné podklady nic uz jedině tyhle výrobky. A ta recirklace úžasný.

Renáta Zavřelová

Jo a pořád trvám na tom, že LE PAPIER jsou nejlepší rtěnky na světě a ze VŠECH přírodních záležitostí, které jsem kdy u rtěnek testovala jsou tyto absolutní špička. NEJ-LEP-ŠÍ!

Bebe / blog Růžový chroust

Wow tak včera sme zo ženou spoločne skúsili black a boli sme až fascinovaný z tej pasty mega fakt niečo neskutočné, čistá a zároveň spraví brutálny refreshmint v ústach :)))

Róbert / manager